FAJNCREDIT

Neúčelové půjčky pro každého, zaměstnance, podnikatelé, důchodce, po insolvenci
150 000 Kč na 36 měsíců

Proč si vybrat FajnCredit

Půjčíme klientům po insolvenci

Novinka na trhu v ČR. Půjčíme žadatelům kteří mají ukončené insolvenční řízení až 50.000 Kč.

Bez dokládání příjmů

Podnikatelé (živnostníci - OSVČ) do 75.000 Kč nemusí dokladovat příjem. K vyřízení půjčky stačí OP.

Férovost

Všem našim zákazníkům nabízíme férové podmínky a dodržujeme veškeré právní normy a postupy. Nejen k zákazníkům, ale také k zaměstnancům a obchodním zástupcům uplatňujeme spravedlivý přístup. 

Rychlost

Všem našim zákazníkům se snažíme vyjít maximálně vstříc a rovněž chápeme zákazníkovy potřeby. Všechny naše spotřebitelské úvěry poskytujeme v co nejkratší době a to tak, aby poskytnuté finanční prostředky pomohly v pravou chvíli. 

Transparentnost

Nic nezakrýváme, máme jasně otevřený a definovaný systém pro všechny naše zaměstnance, obchodní partnery a hlavně zákazníky. Našemu zákazníkovi nic nezatajujeme a všichni mají právo si veškeré podmínky a smlouvy prostudovat s předstihem. 

Zodpovědnost při poskytování úvěrů

Naplňujeme společenskou odpovědnost, pod kterou se rozumí zodpovědný přístup k úvěrování, zodpovědnost vůči klientům a obchodním partnerům, odpovědnost při řízení lidských zdrojů, aktivní zapojení do společensky prospěšných aktivit. 

Zpracování osobních údajů

Kompletní informace o rozsahu a podmínkách zpracování osobních údajů včetně vymezení vašich práv naleznete v dokumentu -Podmínky zpracování osobních údajů


Pro uplatnění vašich práv, dotazů a připomínek týkajících se problematiky zpracování osobních údajů můžete využít kontaktní formulář níže.