HAUSCREDIT

Půjčky se zástavou nemovitosti až 5.000.000 Kč 

SPOTŘEBITELSKÝ ÚVĚR RUČENÝ NEMOVITOSTÍ NA KONSOLIDACI, ŘEŠENÍ EXEKUCÍ

Úroková sazba již od 10,9 % p. a.

RPSN již od 17,7 %. Maximální RPSN 39,6 %. Výsledná úroková sazba závisí na bonitě klienta, na typu a hodnotězajištění a je vždy stanovena individuálně.

Nastavte si snesitelné splátky

Při sloučení všech vašich půjček a úvěrů do jedné můžete nastavit výši měsíční splátky takřka libovolně. Splácení si můžete rozložit na delší dobu, ale nemusíte. Úvěry poskytujeme na dobu od 1 roku do 15 let. U úvěru nad 499 000 Kč do 20 let.

Úvěr je zajištěn nemovitostí

Úvěr lze zajistit nemovitostí v osobním vlastnictví (byt, pozemek, dům, atd.) nebo nemovitostí ve vlastnictví třetí osoby.

Žádné skryté poplatky

Před uzavřením smlouvy neplatíte žádné poplatky. Jediným poplatkem spojeným s vaší smlouvou je poplatek za uzavřenísmlouvy, který nalezenete v sekci "Dokumenty". Měsíční splácení, stejně jako poskytnutí úvěru, probíhá vždy bezhotovostně.

Slučte si libovolný počet půjček a úvěrů

Máte vyčerpaný limit kontokorentu, kreditní úvěrové karty nebo jste zadluženi u více subjektů zároveň? Nestanovujeme limit pro počet půjček a úvěrů, které si můžete sloučit do jedinésplátky. Sloučíme vaše hypotéky a závazky u bank i jinýchúvěrových a splátkových společností. Navíc můžeme sloučit závazky různých členů vaší rodiny. Výše úvěru je limitována pouze vaší schopností splácet.

Zbavte se zbytečných poplatků a papírování

Platíte rozličné poplatky mnoha společnostem a už se ztrácíte ve svých závazcích? Uděláme vám ve splátkách pořádek. Sloučením vašich půjček a úvěrů se zbavíte poplatků spojených s jejich vedením i zbytečného papírování. (U nás žádný poplatek za vedení úvěru neplatíte.)