Půjčka po insolvenci

Dostali jste se z insolvence a teď potřebujete peníze navíc? Trápí vás finanční problémy, ze kterých nevidíte cestu ven? Ovšem tak nějak tušíte, že to po insolvenci nebude jednoduché? Řada lidí, kteří si insolvencí prošli, o tom ví své. Náročné pětileté období, kdy veškeré vaše příjmy odchází na splátky věřitelům a vám zůstává jen nezabavitelné minimum, opravdu není procházka růžovým sadem. Jenže, jak vyřešit finanční problémy po insolvenci?TRNITÁ CESTA POKRAČUJE I PO INSOLVENCI

Insolvence dokáže potrápit nejednoho člověka. Aktuálně se v insolvenci nachází 21 343 lidí. Ovšem ani po ní to nikdo z těchto lidí nebude mít jednoduché. Po celou dobu insolvence, tedy od zahájení insolvenčního řízení až do jejího konce, je totiž vaše osoba vedena v insolvenčním rejstříku. A právě tento zápis může být spícím problémem do budoucna. Údaje o vaší osobě jsou totiž z insolvenčního rejstříku vymazány až pět let poté, co rozhodnutí o ukončení insolvence nabylo právní moci. Většina bank či soukromých poskytovatelů právě proto nechce poskytovat půjčky během insolvence, ale ani poté.

JEN PÁR FIREM POSKYTUJE PŮJČKY PO INSOLVENCI

I když tedy máte vše splaceno, řádně jste uzavřeli jednu etapu života a již nemáte žádné dluhy, stále to nebudete mít se získáním půjčky jednoduché. Avšak není to tak černé, jak se na první pohled může zdát. Na trhu existuje pár firem, které vám i přes to všechno rády půjčí. Jednou z nich je společnost Strýček Příhoda s.r.o., která vám po insolvenci poskytne až 50 000 Kč. Tyto prostředky můžete použít na cokoliv. Peníze získáte bez zástavy, bez udání důvodů, bez ručitele či bez souhlasu druhého z manželů.

NEZTRÁCEJTE NADĚJI! NORMÁLNÍ ŽIVOT MÁTE NA DOSAH RUKY!

Víme, že je vaše životní situace složitá, ale u nás najdete řešení. Po skončení insolvence je právě půjčka reálnou možností, jak oživit rodinný rozpočet. Zažádat si o ni mohou zaměstnanci, důchodci, podnikatelé nebo třeba rentiéři. Pokud vás zajímá tato půjčka blíže, zavolejte na číslo +420 603 320 601 nebo napište na e-mail info@strycekprihoda.com a my vám rádi prozradíme více.